woman putting liquid lipstick on her lips while looking at vehicle's mirror during daytime

Kobiece gadżety do samochodu

Panie z racji tego, że odwożą często dzieci do szkoły, jeżdżą do pracy lub na zakupy, lubią mieć w samochodzie wszystkie niezbędne rzeczy, a także te, które ułatwiają i umilają podróż. Jakie zatem są najpopularniejsze i najbardziej przydatne kobiece gadżety do samochodu?


Ładny zapach

1. Kobiety uwielbiają, kiedy w aucie ładnie pachnie. Na rynku znajdziemy mnóstwo produktów, które są dedykowane paniom. Zapach eleganckich perfum lub świeżość cytrusowej wody toaletowej? Nie ma problemu. Producenci prześcigają się w komponowaniu takich zapachów. Często mają one formę mini luksusowego flakona perfum, inne zaś są bardziej dyskretne i nie muszą być trzymane na widoku, aby w aucie ładnie pachniało.

2. Organizer do bagażnika to niezwykle praktyczny gadżet. W bagażniku panie przewożą różne rzeczy, np. buty na zajęcia sportowe dla dzieci, zakupy spożywcze, czy odzież z pralni. Aby wszystkie te przedmioty pozostały w nienagannym stanie, warto zaopatrzyć się w organizer. Wygląda on podobnie jak damska torebka, ale ma znacznie większe gabaryty. Dzięki pojemnym kieszeniom i przegrodom, wszystkie potrzebne drobiazgi większe i mniejsze, zmieszczą się bez problemu i nie ulegną uszkodzeniu lub nie narobią w bagażniku bałaganu.

3. Panie, które przewożą małe dzieci wiedzą, że maluchy w trakcie podróży mogą być marudne. Jazda z płaczącym i narzekającym dzieckiem w aucie nie należy do przyjemnych, jest też niebezpieczna. Dlatego organizer lub stolik dla dziecka to strzał w dziesiątkę. Organizer zakłada się na fotel, tak aby dziecko z tylnego siedzenia mogli do niego dosięgnąć. Umieszczamy tam zabawki, jakieś drobne przekąski lub napój w termosie. Dla zupełnie małych szkrabów lepszy będzie stolik.

4. Uchwyt na telefon komórkowy to klasyk. Przydaje się wszystkim kierowcom, nie tylko paniom. Dzięki temu, że mamy w samochodzie zamontowany uchwyt, możemy spokojnie sprawdzać trasę na smartfonie i porozmawiać bez potrzeby zatrzymywania auta. Do tego zestawu dobrze jest zaopatrzyć się do kompletu w zestaw głośnomówiący.

5. Pokrowiec na kierownicę to doskonały pomysł na odmianę wyglądu auta. Ponadto jest on praktyczny i wygodny. Podczas długiej trasy, kiedy ręce są cały czas na kierownicy, zapewnia komfort. Dzięki niemu powierzchnia kierownicy nie ściera się i wciąż dobrze wygląda. Pokrowiec na kierownicę podkreśla indywidualny charakter kierującej pojazdem pani.

Wszystkie gadżety można kupić za niewielkie pieniądze. Umilą one podróż i ułatwią codzienne przemieszczanie się autem.