person holding white and black pen

Mezoterapia igłowa skóry wokół oczu

Nasza cera z wiekiem traci jędrność, często pojawiają się zmarszczki i różnego rodzaju przebarwienia.Budzimy się rano i widzimy ze skóra wokół oczu jest przesuszona, pojawiły się opuchnięcia oraz cienie, które próbujemy usunąć za pomocą lodu, plasterków ogórka lub torebek po zaparzonej herbacie.

Widoczny efekt (o ile uda nam się go otrzymać) jest chwilowy i najpóźniej kolejnego dnia musimy powtarzać cały proces, który może nie jest skomplikowany i czasochłonny ale zawsze zabiera nam kilka minut, które można spożytkować na coś innego. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zabieg mezoterapii, który nie jest drogi a można uzyskać natychmiast bardzo dobre efekty.

Zabieg ten można zastosować na całą twarz, lub inną dowolną część ciała, lub tylko na okolice oczu.W sytuacji gdy chcemy „zrobić porządek” tylko ze skórą wokół oczy, udajemy się na konsultację do salonu urody i na miejscu dobieramy odpowiednie mieszanki witamin, które będą odżywiały delikatną skórę. Zabieg nie jest bolesny, po podaniu kremu znieczulającego ukłucia cieniutkiej igiełki są praktycznie nieodczuwalne. Po zabiegu występuje lekki obrzęk oraz zaczerwienienie, które ustępuje bardzo szybko a my możemy od razu cieszyć się widokiem napiętej skóry, bez opuchnięć, cieni oraz drobnych zmarszczek, a nasze spojrzenie jest odmłodzone.

Leave a Reply